asdadas

Produktet

Ekstrakt i gjetheve të ullirit 40% oleuropein CAS 32619-42-4

Oleopicrin është një ekstrakt natyror bimor, kryesisht nga gjethet e ullirit.Studimet kanë treguar se oleuropeina ka efekte antioksiduese, anti-inflamatore, antibakteriale, antivirale, anti-kancerogjene, anti-tumorale dhe hipoglikemike dhe është përdorur gradualisht në mjekësi, ushqim shëndetësor, kozmetikë dhe industri të tjera.

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

përshkrim i produktit

Emri i produktit Oleopicrin (ekstrakti i gjetheve të ullirit)
Specifikimet 40%
Pamja e jashtme Pluhur kafe
CAS 32619-42-4
Formula molekulare C25H32O13
Paketimi Kanaçe, Kazan, Paketim me vakum, Qese me letër alumini
MOQ 1 kg
Jetëgjatësia 2 vit
Magazinimi Ruani në vende të freskëta dhe të thata, larg nga drita e fortë

Raporti provë

Test report

Funksioni dhe Aplikimi

Funksioni

1.Oleopicrin mund të jetë anti-oksidim.

2.Oleopicrin mund të forcojë sistemin imunitar.

3.Oleopicrin është për sëmundjet kardiovaskulare.

Aplikacion

application
Why he

Lini Mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni.