asdadas

Produktet

Pluhur ekstrakt Lonicera Ekstrakti i dorëzonjës

Ekstrakti i dorëzonjës është një lloj pluhuri kafe.Ekstrakti i dorëzonjës mund të përdoret si ilaç, produkte të kujdesit shëndetësor, lëndë të para kozmetike.Lulet e verdha aromatike të dorëzonjës të kësaj bime përdoren në mjekësinë bimore në mbarë botën për pastrimin, konsumimin, tretjen dhe stimulimin e qarkullimit për të hequr inflamacionin.

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

përshkrim i produktit

Emri i produktit Ekstrakti i dorëzonjës
Specifikimet 10:1
Pamja e jashtme Pluhur kafe
Paketimi Kanaçe, Kazan, Paketim me vakum, Qese me letër alumini
MOQ 1 kg
Jetëgjatësia 2 vit
Magazinimi Ruani në vende të freskëta dhe të thata, larg nga drita e fortë

Raporti provë

Test report

Funksioni dhe Aplikimi

Funksioni

1. Ekstrakti i dorëzonjës është i mirë për veshkat.

2. Ekstrakti i dorëzonjës ka një efekt të gjerë antivirus, anti-bakterial.

3. Ekstrakti i dorëzonjës ka toksicitet dhe efekte anësore relativisht më të ulëta.

4.Ekstrakti i dorëzonjës ka efekt antihipertensiv, efekt antitumor.

5. Ekstrakti i dorëzonjës mund të përdoret si përbërës aktiv anti-infektiv.

6. Ekstrakti i dorëzonjës mund të ulë gjithashtu rrezikun e presionit të gjakut dhe abortit.

Aplikacion

application
Why he

Lini Mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni.