asdadas

Производи

Прашок од екстракт од Lonicera Екстракт од орли помине

Екстрактот од орли помине е еден вид кафеав прав.Екстрактот од орли помине може да се користи како лек, производи за здравствена заштита, козметички суровини.Мирисните жолти цветови од орли помине се користат во хербалната медицина ширум светот за чистење, консумирање, варење и стимулирање на циркулацијата за отстранување на воспалението.

Детали за производот

Ознаки на производи

Опис на производот

Име на производ Екстракт од орли помине
Спецификации 10:1
Изглед Кафеав прав
Пакување Лименка, барабан, спакувана во вакуум, торба од алуминиумска фолија
MOQ 1кг
Рок на траење 2 година
Складирање Да се ​​чува на ладни и суви места, подалеку од силна светлина

Извештај од тестирањето

Test report

Функција и апликација

Функција

1. Екстрактот од орли помине е добар за бубрезите.

2. Екстрактот од орли помине има широк антивирусен, антибактериски ефект.

3. Екстрактот од орли помине има релативно помала токсичност и несакани ефекти.

4. Екстрактот од орли помине има антихипертензивно дејство, антитуморно дејство.

5. Екстрактот од орли помине може да се користи како антиинфективна активна состојка.

6. Екстрактот од орли помине може да го намали и ризикот од крвен притисок и спонтан абортус.

Апликација

application
Why he

Оставете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја.