asdadas

Produktet

Çaj bimor Çaj me aromë longan arillus çaj me mish të thatë longan

Çaji i mishit Longan (Euphoria longan) është një çaj tonik i mrekullueshëm dhe i shijshëm që përdoret nga kinezët si tonik gjaku, për të ndërtuar energji (Qi), për të qetësuar mendjen, për të forcuar shpretkën, për të tonifikuar Qi-në e zemrës dhe për të shtuar shkëlqimin dhe shkëlqimin. bukuria për lëkurën.

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

product description
Emri i produktit Mish Longan
Specialiteti Çaj shëndeti
MOQ 1 kg
Përpunimi Të freskëta, të papërpunuara, të thata
Materiali Mish i thatë Longan
Pamja e jashtme E verdhe
Pastërti 100% dhe pa aditiv
Afati i ruajtjes 24 muaj
Magazinimi Mbajeni vend të thatë dhe të freskët
detail images
detail images (2)
Flavored-tea-longan-arillus-dried-longan-meat-tea_01
Flavored-tea-longan-arillus-dried-longan-meat-tea_02
Flavored-tea-longan-arillus-dried-longan-meat-tea_03
how to brew
how to brew1
function & application

Funksioni

1.Çaji i mishit Longan është një tonik i përgjithshëm për të rritur energjinë dhe për të forcuar sistemin imunitar.

2.Çaji i mishit Longan redukton stresin.

3. Çaji i mishit Longan ul lodhjen.

4.Çaji i mishit Longan rrit kujtesën.

5. Çaji i mishit Longan mund të ushqejë gjakun.

Aplikacion

application
Why tea

Lini Mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni.