asdadas

Produktet

Ëmbëlsues natyral neohesperidin CAS 13241-33-3

Neohesperidin është një ëmbëlsues i ri ushqyes natyral i nxjerrë nga Citrus aurantii.

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

përshkrim i produktit

Emri i produktit Neohesperidina
Specifikimet HPLC: 98%
Pamja e jashtme Pluhur i verdhë në të bardhë
CAS 13241-33-3
Formula molekulare C28H34O15
Paketimi Kanaçe, Kazan, Paketim me vakum, Qese me letër alumini
MOQ 1 kg
Jetëgjatësia 2 vit
Magazinimi Ruani në vende të freskëta dhe të thata, larg nga drita e fortë

Raporti provë

Test report

Funksioni dhe Aplikimi

Funksioni

1.Neohesperidina ka veti bioflavonoidësh, mendohet se ka efekte të ngjashme në drejtim të ofrimit të një nxitjeje energjie, duke shtypur oreksin

2.Neohesperidina është aplikim i shkencës mjekësore, përdoret për të larguar fryrjet dhe gunga në bark dhe gëlbazë, dhe për kurimin e edemës, Anti-tumori parandalon osteoporozën, redukton kolesterolin dhe mbron zemrën.

Aplikacion

application
Why he

Lini Mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni.